VISA karte ārzemēs

Lai nu nedzīvotu Anglijā kā mežā,jautājums sekojošs-man SEB VISA karte,Anglijā saņemu naudiņas,vai tad nav iespējas to likt uz sava konta,neatverot kontu kādā no viņējām bankām?Bet lūdzu atbildes no pieredzējušiem,zinošiem ekspertiem.

inito4ka (2010-08-05 21:26)      mjāaa....... esi manījusi SEB bankas filiāles anglijā????????
man čota liek domāties domas,ka tu tur ilgi nenodzīvosi. :(

lapsu_aacis (2010-08-05 21:34)      un ,kaa tu paarskaitiisi naudu? staaveesi pie staba un tam luugsies, lai aiznes naudu uz latviju? :D

zinaashanai: naudas paarskaitiishana no /uz aarzemju bankaam, ir paarsvaraa, maksas pakalpojums un cik man zinaams, tur nevar taa- iemarsheet bankaa,nomest keshu uz galda un pateikt, man uuc to uz manu kontu turj un turj! taa nenotiek!
visas operaacijas notiek, ieskaitot naudu SAVAA , attieciigaas valsts kontaa un taalaak ,opereejot ar internetbanku un TIKAI!
to piesleedz peec pazaziera luuguma, kodi jaagaida nedeelju, kodu karte -arii tikpat. depends no bankas un taas politikas.

par jau ieprieksh mineeto lloyds TSB- ir bijusi probleema taas klientam, noreekjinaaties ar mani, veicot paarskaitiijumu uz irlandi, ibo vinjiem starptautiskie paarskaitiijumi nav pieejami kuram katram pazazierim, uz tiem ir jaapiesakaas un tie jaaktivizee.

jebkuraa valstii ( civilizeetaa pasaulee, ne latvijaa, kura ir 3 attiistiibas valstu liimenii) , lai atveertu bankaa kontu, ir nepiecieshams proof of the address , social welfare number un employer`s details. OBLIGATORIJA! taa man bija holandee, taa bija vaacijaa, taa bija itaalijaa, taa bija zviedrijaa, iirijaa, anglijaa. un arii tu dariisi to pashu, ko visi citi!

veel kas.
bankas konta neesamiiba, LJOTI sarezgjii dziivi. bez krediitvestures, tu esi nulle. tu neesi nekas un uz tevi neattiecas nekaadas vieteejo privileegjijas un garantijas.
gribi piemeeru?
saslimsi. soc welfare dos cheku ar pabalstu un liks aizpildiit formu, kuraa buus jaauzraada bankas detaljas. nu, un tad ko?
veel piemeers.
darba deveejam buus noteikums- iknedeeljas alga- bankaa un buus jaauzraada dati.
nebuuus taadu? saki baj baj darbam, ibo NEVIENS ar tevi nekraameesies. tavaa vietaa, bez pro

lapsu_aacis (2010-08-05 21:35)      turjpinaajums

ibo NEVIENS ar tevi nekraameesies. tavaa vietaa, bez probleemaam, darbu padariis kaads polis, kuram nessastaada nekaadas problas atveert kontu.

veel piemeeru?
grbeesi internetu vai pastaaviigo piesleegumu telefonam, ESB reekjini maajai-uz tava vaarda, kaa arii -iireejot landlords pierasiisi bezskaidras naudas noreekjinus. kaa tu tos domaa regjistreet? NB! vinjus NEINCEE tavi shveices bankas konti, nedz latvijas banku konti, vinji ar tiem nekraameejas un neko tev nedos.

no pieredzes- lloyds TSB ir iesaaceeju banka. vismazaakais gemors atverot kontu. peec nostabilizeeshanaas, apmeeram peec 3 meeneshiem, atveersi kontu citaa bankaa.
a bez konta, kaa jau teicu- tu tur esi beztiesiska nulle. to atceries.

un,jaa ,piekriitu inito4kai. tu tur ilgi nenotureesies. domaaju,ka pat darbu neatradiisi. neesi tas tips vienkaarshi...

Edg (2010-08-05 21:36)      Drošāk būs atvērt konto vietējā bankā, un tam ir vairāki iemesli.
1) vieglāk būs naudu ieskaitīt, ja to maksā ar pārskaitījumu vietējais darba devējs. Uz kautkādu Latviju viņi to nedarīs visādu komisijas maksu dēļ. Ta arī ātrāk vis notiekās uz vietas.
2) lietojot svensonu banku kartes rēķinies ar ar bezgalīgām komisijas maksām kuras tev atskaitīs par katru darījumu, plus vēl valūta konvertācija uz māciņām un atpakaļ.
3) angļu bankas lielākotiesu neņem komisijas par vietējiem darījumiem un arī kartes lietošana ir par brīvu atšķirībā no svensoniem kuri ir gatavi par katru sūdu noplēst komisiju.
4) būs problēmas pa tiešo ieskaitīt to naudu no anglijas, kontu šā vai ta vajadzēs kautkur. Plus vēl tas starpbanku pārskaitījums var aizņemt pat līdz trim nedēļām.

Pats esmu 2,5 gadus bijis Bank of Ireland klients, man ir ar ko salīdzināt. Es būtu laimīgs ja kāda īrijas vai anglijas banka atnāktu ar biznesu uz Latviju. Svensoniem būtu tad smagi jāpārdomā sava pretīgā komisijas maksu politika. Kaut pieļauju ka paša zviedrijā varbūt ari tādas nav. Tikai te vietējie banku "eksperti" un nagu maucēji tādā veidā vārāš, un ne mazās summas.

VecmeitaARrunci (2010-08-05 21:46)      Lai pierādītu savu dzīves vietus,vajag lanlorda apstiptinājumu,der arī vēstules ar tavu adresi-piemēram-no kādas valsts iestādes.ja vēl neesi atvērusi kontu,darba devējs arī nav suns un iedod čeku.arī to var pavicināt kā karogu un pierādījumu bankā,kāpēc vēlies kontu atvērt.

NastasjaPavlovna (2010-08-05 22:23)      es kā eksperte tev varu teikt,ka nē nav iespejams,kā jau lapsa teica,kā tu iedomāies to naudu tur ieskaitīt?!dumatj nado tak ar galvu un izlasi visu ko lapsis teica 3x:),jo tur viss ir pateikts pareizi.

!!!!!

Suri26 (2010-08-05 22:34)      KO jūsm metaties cilvēkam virsū tik asi? Nu ja nav bijusi saskare ar to līdz šim, tad kā to var zināt?

av2 (2010-08-06 09:34)      Suri26 - pareizi pateici:) Tirlinni tocc. Te daudzi uzskata par sava goda lietu uzbraukt jautaatajam, nevis satbildeet peec buutiibas.
Nezinu, kaa ir UK, bet vieteeja bankaa vajag kontu. Un vieteejaas krediitkartes arii. Var bez arii zitikt, bet tas ir gruuti. Pats vienkaarssaakaaa probleema ir - kur liksi "ccupu`, ja arii kaads maksaas skaidraa naudinnaa?
Bet noteikti brauc, un ciinies. Un zinossus , un centiigus cilvekus tur NOVEERTEE FIKSI, lai ko te gudriissi teiktu. Labu veiksmi :)

wolands (2010-08-06 12:09)      Nezinu specifiski par Angliju, bet ērtāk Tev būs tomēr atvērt kontu vietējā bankā. Un tad pārskaitīt no tā konta - par velti gan tas nebūs. Nav izslēgts, ka kāda banka (vai ar naudas pārvedumiem saistīts kantoris) piekritīs skaitīt arī bez konta tajā, bet tas noteikti būs dārgāk. Vēl var mēģināt sutīt cash kādam uz LV un tas liek bankā bet nu tas būs pavisam dārgi :D

jul4ik (2010-08-06 16:00)      Párskaitíjums uz Latviju nevarétu maksát nenormálo naudu, jo tá ir ES. Pirms atvert kontu párcheko, ko dazádas bankas saka. No Briseles KBC uz Latviju parskaitijums bija BEZ MAKSAS (lídz 12.500 euro), ta ka taa ir lieta, kas janocheko.
Par svensoniem runajot, pilnibaa pievienojos Edg komentaram.
Velu veiksmi!

guntina123 (2012-12-09 19:04)      Ja, naudu uz Latvijas kontu vari sutit caur OPAL banku un likt uz konta Latvija

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu