EVAK - Eiropas veselības apdrošināšanas karte

Kadam bijusi saskare ar so Eiropas veselibas apdrosinaasanas karti? Vai ta butu lidzvertiiga apdrosinaasanas kartei, ko iegadajas turfirma ikreizi kad celo? Jo man nav skaidrs, .. cik zinu EVAK sedz pirmo palidzibu. Bet lauzot kaju piemeram, ir nepieciesams ari rentgens utt, pacienta iemaksas... to taču neapmaksas...?

rolandslav (2010-07-30 13:40)    1 tas viss ir manuprat ljoti liels sviests....bet kadreiz noderiigs
taa karte nodroshina tikai to ka tu dabon medicinisko palidzibu kaa Eiropas pilsonis Eiropas valstii tieshi par tadam pashaam naudinjaam kaa vieteejie
apdroshinashanas kompanijas apdroshinaashanas polise ar nepiecieshama un labaak njemt bet pashriska
nesen Itaalijaa bija vienam draugam gadijums un tur vietejie arsti prasija to karti kaut ar nebija....laikam biegaas sanaaca dargaka arsteeshana kaut visu tik un taa apdroshinaataaji sedza

mazapuma (2010-07-30 14:00)      Ja ar naudu ir ļoti švaki ir vērt izņemt vismaz šo karti, jo tā ir bezmaksas. Un nodrošina pirmo neatliekamo palīdzību. Taču neko vairāk. Ne transportu ne uzturēšanos slimnīcā. Bet sastrutojušu zobu Tev izraus vai uzliks zāles bez maksas,aklo zarnu izoperēs un kādu dīvainu kodumu arī apstrādās.

mazapuma (2010-07-30 14:02)      Ceļojuma apdrošināšanu vari pameklēt arī pati , domāju sanāks lētāk.

lilacu (2010-07-30 14:21)      arī domāju,ka viss ko sola valsts par velti -nekam nebūs derīgs,bet var skatīt
VOAVA mājas lapu.Karte apliecina tiesības saņemt valsts GARANTĒTO neatliekamo vai nepieciešamo veselības aprūpi ES dalībvalstīs,Īslandē,Lihtenšteinā,Norvēģijā,Šveicē.Karte der vienīgi īslaic. uzturēšanās gadījumā,nesedz repatriāciju,nesedz veselības aprūpi.
Secinājums: labķ apdrošināties pašam,jo pretējā gadījumā smadzenes var izmežģīt ko tad īsti paredz ši garantētā neatliekamā palīdzība.

rolandslav (2010-07-30 14:48)      un rekjinies ka to karti taisa kadas 2nedeljas vai mosh ar ilgaak :)

_lollypop_ (2010-07-30 15:20)      EVAK dod garantiju, ka Tu attiecīgajā valstī saņemsi ārsta pakalpojumus par tādu naudu, kādu maksā attiecīgās valsts pilsoņi. Tā nav nekāda apdrošināšana, bet gan zināms bonuss, lai justos ārzemēs kā tās valsts rezidentam, nevis ārvalstniekam medicīnas aprūpes izmaksu ziņā.

_lollypop_ (2010-07-30 15:21)      vēl gribēju piemetināt, ka jebkurā gadījumā labāk ir apdrošināties, kad ceļo. Tas ir izdevīgāk.

art_deco (2010-07-30 16:39)      Tur jāskatās, kurām ārstniecības iestādēm ir līgums. Visām neesot. EVAK nodrošina , ka ārvalstniekam jāmaksā par pakalpojumiem tāda pati summa kā vietējiem.

cirteejs (2010-07-30 21:51)      Vot nesaprotu- kāpēc jāpērk apdrošināšana ceļojumu kompānijā, ja to pašu var izdarīt jebkurā apdrošināšanas kompānijā, internetā lētāk, ātrāk un ērtāk...

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu