Jordānija

Jordānija. Ir ideja aizbraukt uz turieni patūristot. Šajā sakarā jautājums tiem, kas tur bijusi. Kā tur ir ar vīzām vai tādām lietām? Kas jāņem vērā, lai tiktu tur iekšā bez liekām problēmām? Vai vīza jāpasūta iepriekš vai var to nokārtot uz robežas? Kā ar viesnīcu rezervēšanu - jādara tas iepriekš vai var skatīties uz vietas? Kāds tur ir cenu līmenis? Un ja nu vēl kaut kas ir noderīgs.

Maverick_klons_Nr2 (2008-11-13 15:16)      Ja esi ticis līdz Ēģiptei - tad nekādu būtisku problēmu nav. No Šarmas un Dahabas regulāri uz turieni tiek organizētas ekskursijas. Līdz Tabai ar auto, pēc tam ar prāmi līdz Aqyabai (lai nav jāiebrauc Izraēlā :). Populārākais ceļojumu maršruts - Petra. Izmaksas - padārgas, ja nemaldos - ap pusotra simta dolāru. Uz robežas taisa vīzu. Kā visās arābu valstīs - šķībi skatīsies, ja tev pasē būs Izraēlas vizas. Pats neesmu bijis, bet šī informācija ir diezgan droša.

Jo9 (2008-11-13 15:20)      Mav, cenas bik augstakas - no Dahabas bija ekskursija pa 170 eur uz Petru, bet te jau cilvis interesejas par ilgstoshaku padzivosanu Jordaanaa, a no Egiptes jau tikai 1 dienas celojums...

Maverick_klons_Nr2 (2008-11-13 15:43)      Ēģiptei ir vēl viens pluss - uz turieni no Rīgasa ir tiešie regulārie avioreisi, turklāt par pieņemamām cenām. Vēl laikam uz AAE. Uz citām tā reģiona valstīm - tikai ar pārsēšanos. Ja vēlies uz Jordānu aizlidot, ieteiktu lidot vispirms uz Šarmu, tad meklēt biļetes caur www.egyptair.com - lokālajiem reisiem cenas ir visai pievilcīgas.

joens (2008-11-13 16:56)      Tas pats vecais labais awd.ru forums palīdzēs. Ir arī kaut kāds jordanforum vai tml., paguglējot krieviski gan jau atradīsi.

Vīzu LV pilsoņi var nopirkt uz robežas par 10 JOD (cik zinu, jāmaksā tikai šajā valūtā).

VVV-ai (2008-11-19 19:45)      Viena lieta gan... Labāk lai pasē nav Izraēlas vīzas. Jordānija gan nav tā trakākā zeme, bet ja sadomā pie reizes apskatīt arī Libānu un Sīriju - tad ar Izraēlas vīzu - neielaidīs.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu